Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Спостережна комісія повідомляє:
У четвер 25 жовтня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Коршинський Михайло Михайлович провів нараду   спостережної комісії при райдержадміністрації. В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, начальник Свалявського РВ філії ДУ „Центр пробації в Закарпатській області” Островка І.М.
        В ході проведення засідання розглянуто наступні питання: „Про зміни у   складі   спостережної комісії”, .„Про організацію виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання за місцем їх проживання та роботи”.
        З питань розглянутих   на комісії   прийняті рішення, які доведені до їх виконавців.

 

Розпорядження голови адміністрації
"Про новий склад спостережної комісії"

 

Повідомлення спостережної комісії
від 14 березня 2018 року

 

Спостережна комісія січень 2017 року

 

Звіт діяльності спостережної комісії при Свалявській        
райдержадміністрації за 2016 рік

 

У четвер 26 травня 2016 року перший заступник голови районної державної адміністрації Русин Василь Павлович провів нараду   спостережної комісії при райдержадміністрації. В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 
26.01.2016

Звіт діяльності спостережної комісії при Свалявській райдержадміністрації за   2015 рік.

 

28 травня заступник голови спостережної комісії Свалявської РДА Василь Тимкович провів нараду спостережної комісії за участі заступника голови РДА Івана Русина, завідувача юридичного сектору, секретар спостережної комісії Вікторії Павлич

 

28 квітня перший заступник голови Свалявської РДА Ярослав Попик провів нараду з питань спостережної комісії за участі завідувача юридичного сектора Вікторії Павлич, завідувача сектора з питань опіки, піклування, усиновлення та інших сімейних форм виховання служби у справах дітей Олександри Гливляс, спеціаліста районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Мателеги-Пичкар і начальника відділу культури та туризму Наталії Шелеп.

 

27 лютого заступник голови спостережної комісії Василь Тимкович провів нараду, в якій взяли участь завідувач юридичного сектора Вікторія Павлич, начальник СДІМ Свалявського РВ УМВС України в Закарпатській області Сергій Корнаш, директор районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Еріка Лавренюк, в. о. начальника служби у справах дітей Антоніна Полянич, начальник відділу культури і туризму Наталія Шелеп і заступник начальника відділу освіти Клара Стегура. В ході наради було розглянуто два основні питання: перше стосувалося проведення засідання щодо організації виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування за місцем їх проживання та роботи, а друге – розгляд списків осіб, які прибули в район з місць позбавлення волі і звільнених достроково по амністії.

 
02.03.2015

Звіт діяльності спостережної комісії при Свалявській        
райдержадміністрації за   2014 рік.

 
02.03.2015

Повідомлення про припинення повноважень спостережної комісії при Свалявській районній державній адміністрації та формування нового складу спостережної комісії при райдержадміністрації

 
04.02.2015

Звіт про роботу спостережної комісії при Свалявській райдержадміністрації за ІІ півріччя 2014 року.

Секретар спостережної   комісії В.М.Павлич

 

27 січня перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик, заступник голови РДА Іван Русин та завідувач юридичного сектора апарату РДА Вікторія Павлич провели нараду спостережної комісії, на якій були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також представники центру зайнятості та інших установ району.

 


 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com