Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Сільськогосподарські товаровиробники району

 

21 березня 2017 року
Епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней в Україні   та стан здійснення заходів щодо профілактики АЧС на території району

 

В Ужгороді відбудеться міжнародна бізнес-зустріч
з питань сільського господарства,
переробної та харчової промисловості

Закарпатська торгово-промислова палата запрошує керівників підприємств, торгово-посередницьких організацій, приватних підприємців, представників державних і самоврядних органів, бізнесових та громадських об'єднань, засобів масової інформації на міжнародну бізнес-зустріч з питань сільського господарства, переробної та харчової промисловості.

Бізнес-зустріч проходитиме 19 лютого в конференц-залі Закарпатської ТПП за адресою:
м. Ужгород, вул. Грушевського, 62.
Початок о 10 год.

Контактні телефони: (0312) 66-94-62, 66-94-66, 66-94-50.
Ел. пошта: exib@tpp.uzhgorod.ua.

Управління зовнішньоекономічних зв'язків Закарпатської ТПП.

 

Відділ агропромислового розвитку доводить інформацію до відома юридичним та фізичним особам, які застосовують засоби захисту рослин.                                                                                                                                          
                      У зв’язку із збільшенням випадків отруєння і загибелі бджіл у результаті обробки посівів отрутохімікатами необхідно дотримуватись вимог статті 30   Закону України   “Про бджільництво”.

 
10.07.2015

Інформація про проведення конкурсного відбору керівників державного підприємства „Великолазівський” Ужгородського району, державного підприємства „Кук” Іршавського району, державного підприємства „Агроторгове підприємство радгосп-завод ”Мукачівський” Мукачівського району

 

Бізнес-форум «Перспектива», який відбудеться 21-22 травня 2015р. в м.Львів.
Місце проведення - ринок «Шувар»,

 

З 3 по 6 червня 2015 року у   м. Київ   на території   Національного комплексу „Експоцентр України” (проспект Ак. Глушкова, 1) відбудеться ХХVII Міжнародна агропромислова виставка „Агро-2015”.

 
27.03.2015

Обережно сказ !

Управління ветмедицини

 

27 лютого 2015 року під головуванням начальника управління ветеринарної медицини в районі Чонки Ю.О. проведено семінар - нараду на тему «Про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней та профілактики інфекційних захворювань на території району» за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Чернухи М.І., завідуючого територіальним відділом Мукачівської міжрайонної державної лабораторної ветеринарної медицини в Свалявському районі

 
01.12.2014

Державне підприємство Дослідне господарство "Асканійське" Асканійської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України Каховського району реалізує:
1) племінних овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи:
- баранчики 2014 року народження у кількості 300 голів, вагою 40-50 кг,
- вівцематки у кількості 300 голів, вагою 60-80 кг,
- барани у кількості 70 голів, вагою 70-90 кг,
- ярки 2013 року народження у кількості 100 голів, вагою 70 кг,
- ярки 2014 року народження у кількості 300 голів, вагою 40-50 кг.
2) племінних телиць південної м’ясної породи у кількості 80 голів вагою 360 - 400 кг.
Детальна інформація за телефоном 095 324-66-55, Дубинський Олександр Леонідович.

 

Продається ферма в с.Зорівка Білозерського району. Земельна ділянка площею 5 га загороджена. На території ферми розміщені 4 приміщення для утримання ВРХ та свиней, водонапірна башта, кормоцех^ На фермі утримується 84 голови ВРХ, в т.ч. 61 корова та 40 свиней.
Довідки за телефоном 050 396-39-42 Щербина Володимир Федорович.

 
Про здобутки та перспективи розвитку галузі

Коли листки календаря відраховують третю неділю листопада, у працівників сільського господарства – свято. Цього дня, який, по суті, увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік, буде не тільки уславлено кращих працівників сільського господарства, але й проаналізовано трудові здобутки, деякі прорахунки і накреслено плани на майбутнє. Про те, як працювала аграрна галузь району в нинішньому році, які її перспективи, – розмова з начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації М. І. ЧЕРНУХОЮ.

 

 
16.09.2014

Оголошення

Відповідо до Прогами боротьби зі сказом на території України:
З 15 вересня по 01 жовтня 2014 року на території свалявського району відбуватиметься поширення вакцини за допомогою літаків.

 

Ярмарка органічної та натуральної продукції

20-21 вересня

м.Львів.

 

З 28 ПО 30 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ У МІЖНАРОДНОМУ ВИСТАВКОВОМУ ЦЕНТРІ   (М. КИЇВ, БРОВАРСЬКИЙ ПРОСПЕКТ, 15)   ВІДБУДЕТЬСЯ V МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА З ТВАРИННИЦТВА ТА ПТАХІВНИЦТВА „ANIMAL FARMING UKRAINE 2014”.

 

7 вересня на території гірськолижного витягу санаторію “Квітка полонини” на Свалявщині відбудеться фестиваль “Гуцульський кінь в культурі Східних Карпат” .
Захід проходитиме в рамках проекту “Створення польсько-українського центру розведення та популяризації коней гуцульської породи” програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.
Організатори обіцяють насичену програму фесту: виступи народних колективів, кінні покази, презентація народних страв з прикордонних регіонів, демонстрація народних ремесел і одягу.
Початок заходу – о 12.00

 

Приватний підприємець зі Сваляви Юрій Грига три роки тому організував виробництво грибів у своєму рідному місті. Його фірма «Закарпатшампіньйон» зараз постачає цю смакоту в усі супермаркети та численні крамниці області. Наші делікатеси вже завоювали й ринки сусідньої Львівщини.

 
Програма співпраці ТОВ „Ринок сільгосппродукції „Шувар” із сільськими радами та сільгоспвиробниками

На ринку „Шувар” існує програма співпраці із сільськими радами та сільгоспвиробниками, що дає змогу при реалізації продукції на майданчику для торгівлі з автомобілів отримати картку на заїзд зі знижкою від 10 до 25 відсотків та заощадити сільгосптоваровиробникам необхідні обігові кошти.

 
Про можливість щодо придбання насіння та продовольчої картоплі   урожаю 2014 року

В 2014 році суб"єкти насінництва виробничо-наукової асоціації „Чернігівкартопля” виробили і готові реалізувати понад 5,0 тис. тонн оригінального та елітного насіння картоплі, 10,0 тис. тонн репродуктивного насіння картоплі та понад 50,0 тис.тонн продовольчої картоплі 26 сотрів різних напрямків використання.

 
Напередодні Великодніх свят в Ужгороді проводитиметься обласний сількогосподарський ярмарок

11-13 квітня 2014 року в м. Ужгород (вул. Фединця) проводитиметься   обласний сільськогосподарський ярмарок.
Для участі у ярмарку запрошуються сільськогосподарські товариства, фермерські господарства та приватні підприємства, підприємства переробної та харчової промисловості, споживчої кооперації та інші суб"єкти господарювання для реалізації у широкому асортименті продукції м"ясо-молочних галузей, кондитерських та хлібобулочних виробів, овочів, фруктів, картоплі, плодоовочевої консервної продукції, вин виноградних, насіння, саджанців, живої птиці та інше.
Для участі у зазначеному заході необхідно звернутися до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за телефонами: (03122) 3-53-68, 050-519-55-32.

 

СУЧАСНИЙ СТАН ТА РОДЮЧIСТЬ ЗЕМЕЛЬ СIЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ,ЗАКАРПАТСЬКОI ОБЛАСТI

 
Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою праці селян

19 листопада в райдержадміністрації   відбулася робоча нарада та відзначення Дня працівників сільського господарства. Про проблеми і труднощі сільгоспвиробників, що турбують, висловлювалися керівники і працівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району. Перед присутніми виступив заступник голови райдержадміністрації Михайло Таліян.

 
14.11.2013

Про здобутки та перспективи розвитку галузі

Микола ЧЕРНУХА, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

 

3 5 по 8 листопада 2013 року на територi Мiжнародного виставкового центру (м. Кив, Броварський проспект, 15, ст. метро «Лiвобережна», вхiд ЭС) вiдбудеться Х Мiжнародна агропромислова виставка ,,АГРОФОРУМ - 2013".
Зазначена виставка проводиться за пiдтримки Мiнагрополiтики Украни.

 
Продукція ФГ «Закарпатшампіньйон» була представленна на обласній сільськогосподарській ярмарці

19 та 26 жовтня 2013 року у м.Ужгород відбулася обласна сільськогосподарська ярмарка. Від Свалявського району на ярмарці продукцію власного виробництва (свіжі та консервовані печериці) було представлено фермерським господарством «Закарпатшампіньйон» за сприяння голови ФГ Грига Ю.Ю. та керівника відділу продажу Помінчук Р.П.

 
12.09.2013

Африканська чума   – загроза свинарству
Андрій Фотул, заступник головного державного інспектора ветмедицини району, заступник голови надзвичайної протиепізоотичної комісії при РДА.

 
12.09.2013

У рамках відзначення 1120-річчя заснування міста Ужгорода, 28–29 вересня 2013 року буде проведено обласний ярмарок “Золота осінь – 2013”.

 
На Свалявщині відбулося VIII Свято гуцульського коня

6-8 вересня 2013 року на базі санаторію «Квітка полонини» відбулося Свято гуцульського коня-2013, в програмі якого були Міжнародна науково-практична конференція «Використання коней гуцульської породи в сучасних умовах», VIІІ конкурс коней гуцульської породи та Державна атестація жеребців-плідників для племінного використання.

 
На Свалявщині відбулося VIII Свято гуцульського коня

У змаганнях взяли участь два десятки гуцуликів з трьох областей — Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської.
На конкурсі було презентовано п’ять господарств із розведення коней. Подробиці знають Марія   РИБЧЕНКО і Валерій   МІХЛІЧЕНКО, вершниці Діана   МИШАКІВСЬКА і Андріана   КОМАРНИЦЬКА, суддя   змагань Іван   ГЛУШАК та власник   фермерського   конегосподарства Олександр   ІГНАТЕНКО. (ВІДЕО)

 

Десята спеціалізована виставка
«Насіння та реманент 2013»
м. Львів, 16-18 жовтня 2013 р.

 

 
31.07.2013

Відповідно до листа Генерального консульства України в Любліні від 08.07.2013 № 61326/16-200-1089 інформуємо, що у період з жовтня по листопад 2013 року в місті Люблін (Республіка Польща) відбудуться наступні виставкові заходи: 26-27 жовтня – Сільськогосподарський виставковий ярмарок „Агропарк” та 19-21 листопада – ярмарок енергетики „Еnergetics”.
Згадані заходи проводитимуться на базі виставкового центру міста Люблін „Targi Lublin”:
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin
tel. +48 81 458 15 11
fax. +48 81 534 92 95
e- mail: info@targi.lublin.pl
http://www.targi.lublin.pl/pl/1

 

Інформуємо про Міжнародний екологічний форум „Довкілля для України”, що проходитиме   23-25 квітня 2013 року в м. Києві.

 
Запрошення

Запрошуємо 5 -7 березня 2013 р взяти участь у   сільськогосподарській виставці «Агротехніка-2013» у місті Львові, яка відбудеться   у ВЦ «Шувар-Експо»,   вул. Хуторівка, 4 Б.
Виставка «Агротехніка» відбуватиметься вшосте і є єдиною спеціалізованою виставкою такої тематики у західному регіоні, що забезпечує активну відвідуваність представниками аграрного сектору із західних областей.     Пропонуємо Вам для розгляду детальнішу інформацію:

 

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації надсилає лист Закарпатської торгово-промислової палати про проведення 21 лютого 2013 року в м. Ужгород «Міжнародних контактних днів» за   участі представників ділових кіл Австрії, Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Хорватії та Сербії.
Під час проведення заходу буде представлена можливість встановлення ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції, укладання контрактів по реалізації та придбанню продукції, налагодженню сумісного виробництва.

 

На захисті тварин та безпечність продуктів харчування
Управління ветмедицини.

 

Графік здійснення обов’язкового технічного контролю тракторів та самохідних машин і   механізмів   на   2013 рік. по Свалявському   району.

 

Обласною державно адміністрацією проводиться робота з налагодження міжрегіонального співробітництва з регіонами Приволзького федерального округу (ПФО) Російської Федерації.
У зв’язку з цим, з метою пошуку нових взаємовигідних партнерських зв’язків між підприємствами і організаціями області та суб’єктами таких адміністративних одиниць Росії як Республіка Башкортостан, Удмуртська Республіка, Чуваська Республіка, Кіровська область просимо розглянути пропозиції наведені у додатку

 

З 18 по 27 січня 2013 року в м.Берлін, Німеччина, відбудеться 78-а Міжнародна виставка-ярмарок «Зелений тиждень-2013», де Україна традиц1йно приймає участь.

 
Примножують продовольчий достаток країни

Щорічно у третю   неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Це свято всіх аграріїв   країни було засновано в 1993 році.
Це вшанування працівників села, які знають справжню ціну хліба, визнання напруженої, наполегливої праці селян, результат якої залежить не тільки від вміння та знань, але ще багатьох інших факторів, у тому числі і від   кліматичних умов.
Микола ЧЕРНУХА,    

 
Маєш теля – отримай і гроші

Держава виплачує компенсацію за утримання молодняка худоби
Петро МИНАЙ.

 
Дотація „ в руки селянину” за утримання ВРХ

За утримання великої рогатої худо¬би селяни отримуватимуть державну фінансову підтримку. Відповідне рі¬шення прийняв Кабінет Міністрів 23 квітня, внісши зміни до Порядку нара¬хування податку на додану вартість, що сплачується до державного бюд¬жету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну си¬ровину та молочні продукти, м’ясо і м’ясопродукти, іншу продукцію пере¬робки тварин, закуплених у живій вазі, а також виплати і використання коштів, що надійшли від його сплати.

 

Амброзія полинолиста та борщівник Сосновського – небезпечні для здоров’я людини бур’яни
Іван ПЕЦКО, начальник державної інспекції захисту рослин Свалявського району.

 

Розроблення проектів землеустрою, що забезпечують
еколого -економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь – вимога часу та законодавства

 

Г р а ф і к и проведення перевірки технічного стану МТП в 2012 році суб”ектом господарювання   ТОВ “ Техноторг-ДОН “   в   Свалявському районі .

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації Закарпатської   області від 06.12.2011   № 382 Про   створення   районної   комісії по визначенню збитків власникам землі   та землекористувачам

 

Головне управління агропромислового розвитку інформує, що з 8 по 11 листопада 2011 року на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м.Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться нижчезазначені виставкові заходи :

 

Розроблення проектів землеустрою, що забезпечують
еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь.

 

1-2 жовтня 2011 року в м. Ужгород, по вул.. Толстого - пл. Ш. Петефі відбудеться щорічний фестиваль – ярмарок Золота осінь.
У разі бажання взяти участь просимо суб’єктів господарювання звернутися до 23.09.2011 р. письмово або зателефонувати у відділ торгівлі та захисту прав споживачів управління економіки та підприємництва Ужгородського міськвиконкому (каб. 331-332, тел.. 613668, 617104, факс. 615191).

 

Від урожаю залежить добробут народу
Наталія ДУБАНИЧ, головний агроном з насінництва.

 

Г р а ф і к проведення перевірки технічного стану МТП юридичних осіб

 

Г р а ф і к проведення перевірки технічного стану МТП фізичних осіб

 

Микола ЧЕРНУХА,начальник управління агропромислового розвитку.
Бути господарем на землі.

 

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти Національного університету біоресурсів

 

Перелік вітчизняних виставкових заходів у 2010році,які буде проводити Мінагрополітики

 

Перелік зарубіжних виставкових заходів,
в яких Мінагрополітики братиме участь

 

Перелік вітчизняних виставкових заходів,які проводитимуться за сприяння Мінагрополітики

 

Обласним оператором – постачальником нафтопродуктів визначено ТОВ «РОСТОК» (м.Ужгород).

 

До уваги сільгоспвиробників
ПРАЙС-ЛИСТ СТОВ «Промінь» с. Сюрте Ужгородського району

 
12.02.2010

М.Чернуха "Агропромисловий комплекс району"

 

«Їх продукція   користується в споживачів великим попитом» - інтерв’ю газеті «Вісті Свалявщини» голови Асоціації фермерів та приватних землевласників району О. О. ПЛОСКІНА

 

Погода в Сваляві

 


 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com