Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 27 Квітень 2017 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в с. Павлово, №№ 38; 38 «а», розробленого архітектором                       Віровбалом   В.Й.   з метою оформлення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Полянської сільської ради. Пропозиції до зазначеного проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 20.03.2017 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 22.03.2017 р. об 11 год. в приміщенні Полянської сільської ради (с. Поляна, вул. Духновича, 63).

Дусинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Дусино, урочище Ріка, розробленого   ТОВ «Наша спадщина» з метою уточнення положень генерального плану села та оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій   та будівництва каплиці.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Дусинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 20.03.2017 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 21.03.2017 р. об 11 год. в приміщенні Дусинської сільської ради (с.Дусино, вул. Миру, 98).


Керецьківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території села Керецьки, по вул. Головна, 2, розробленого архітектором Зазуличем С.І. з метою внесення змін в детальний план території, затверджений рішенням 10 (позачергової) сесії 7 скликання Керецьківської сільської ради від 25.05.2016 року для оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд до земель для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Керецьківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 20.03.2017 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 21.03.2017 р. о 14 год. в приміщенні Керецьківської сільської ради (с. Керецьки, вул. Головна, 52).

Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території:
- в   с. Поляна, вул. Гагаріна, б/н,   розробленого ТОВ «Наша спадщина» з   метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення (ведення особистого селянського господарства)   до земель житлової та громадської забудови (для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування);
- в с. Оленьово, 13, розробленого архітектором Зазуличем С.І. з   метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення (ведення особистого селянського господарства) до земель житлової забудови (для   будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд).
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Полянської сільської ради. Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 27.03.2017 р.   Громадські слухання проектів відбудуться 28.03.2017 р. об 11 год. в приміщенні Полянської сільської ради (с. Поляна, вул. Духновича, 63).
Сусківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в с. Сусково, 280 «в», розробленого архітектором Зазуличем С.І. з   метою внесення змін в детальний план території, затверджений рішенням Сусківської   сільської   ради від 23.12.2013   року   для   будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Сусково, урочище «Горб».
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Сусківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 27.03.2017 р.   Громадські слухання проектів відбудуться 27.03.2017 р. об 11 год. в приміщенні Сусківської сільської ради (с. Сусково, 109 в).


Неліпинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Неліпино, урочище Торговий , розробленого   архітектором Зазуличем С.І.   з метою оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Неліпинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 27.03.2017 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 29.03.2017 р. о 14.00 год. в приміщенні Неліпинської сільської ради (с. Неліпино, вул. Головна,157).

 Стройненська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Черник, 3«б» , розробленого   архітектором Зазуличем С.І.   з метою оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Стройненської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 13.03.2017 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 14.03.2017 р. о 14.00 год. в приміщенні Стройненської сільської ради (с. Стройне,152).

 


Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території в   с. Поляна:
- вул. Духновича, б/н, розробленого архітектором Зазуличем С.І. з   метою оформлення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів;
- вул. Гірська, 17 «б»,   розробленого ТОВ «Наша спадщина»   з   метою внесення змін в детальний план території, затверджений рішенням Полянської сільської ради від 10.03.2015   року, та оформлення зміни цільового призначення земельних ділянок із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого се6лянського господарства до земель для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Полянської сільської ради. Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 06.03.2017 р.   Громадські слухання проектів відбудуться 09.03.2017 р. об 11 год. в приміщенні Полянської сільської ради (с. Поляна, вул. Духновича, 63).

 


Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території, розроблених ТОВ «Наша спадщина»:
- в   с. Поляна, вул. Гагаріна, б/н –   з   метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення   до земель житлової та громадської забудови (для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування);
- в с. Уклин, урочище Загорода – з   метою оформлення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Полянської сільської ради. Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 17.01.2017 р.   Громадські слухання проектів відбудуться 18.01.2017 р. об 11 год. в приміщенні Полянської сільської ради (с. Поляна, вул. Духновича, 63).

 


Голубинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території, розробленого архітектором   Зазуличем С.І. в   с. Голубине, урочище «Селищі»   з метою будівництва садового будинку.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Голубинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 06.03.2017 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 09.03.2017 р.   о   14.00 год. в приміщенні Голубинської сільської ради (с. Голубине, 365).

 


Родниківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Родниківка, 1, розробленого архітектором   Зазуличем С.І. з метою оформлення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Родниківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 03.01.2017 р.   Громадські слухання детального   плану   території   в   с. Родниківка, 9 відбудуться 04.01.2017 р. о 14 год. в приміщенні Родниківської сільської ради.

 

УТОЧНЕННЯ
Полянська   сільська   рада   повідомляє, що в оголошенні, розміщеному в газеті «Вісті Свалявщини» №№83-84 від 12.11.2016 року замість вул. Духновича, № 65   слід читати вул. Духновича, № 63.

 


Солочинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території, розробленого   архітектором Зазуличем С.І.   в   с. Солочин, урочище «Гробищі», з метою внесення змін в детальний план території, затверджений рішенням Солочинської сільської ради від 19.08.2015 року та оформлення зміни цільового призначення земельних ділянок із земель, наданих   для ведення особистого селянського господарства, до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Солочинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 10.01.2017 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 11.01.2017 р. о 15 год. в приміщенні Солочинської сільської ради (с. Солочин, 213 а).

Сусківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території в с. Пасіка, №№ 157; 198, розроблених архітектором                       Віровбалом   В.Й.   з метою оформлення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Сусківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 10.01.2017 р.   Громадські слухання проектів відбудуться 11.01.2017 р. об 11 год. в приміщенні Сусківської сільської ради (с. Сусково, 109 в).

 
08.07.2016

Плосківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті   детального плану території   в   с. Плоске, 219, розробленого архітектором Зазуличем С.І. з метою оформлення земельної ділянки для   будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Плосківської сільської ради. Пропозиції до зазначеного проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 08.08.2016 р.   Громадські слухання детального   плану   відбудуться   09.08.2016 р. о 14 год. в приміщенні Плосківської   сільської ради.

 
08.06.2016

Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території, розроблених архітектором Зазуличем С.І.:
- в с. Поляна, по   вул. Вайди, б/н - з метою будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд ;
- в с. Поляна, вул. Санаторна, б/н - з метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих для гаражного будівництва до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Полянської сільської ради. Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 08.08.2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 08.08.2016 р. об 11 год. в приміщенні Полянської сільської ради.

 


Плосківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в   с. Яківське, ур. «Лаз» розробленого архітектором Зазуличем С.І. з метою внесення змін в детальний план території, затверджений рішенням 32 сесії 6 скликання Плосківської сільської ради від 27.05.2014 року для оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Плосківської сільської ради. Пропозиції до зазначеного проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 26.12.2016 р.   Громадські слухання детального   плану   відбудуться   27.12.2016 р. о 14 год. в приміщенні Плосківської   сільської ради (с. Плоске, 260).

 
08.07.2016

Керецьківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території села Керецьки, по вул.Теплицька,73, розробленого архітектором   Зазуличем С.І. з метою уточнення положень генерального плану села та розроблення проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Керецьківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 08.08.2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 09.08.2016 р. об 11 год. в приміщенні Керецьківської сільської ради.

 
08.07.2016

Керецьківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території села Керецьки, по вул.Теплицька,73, розробленого архітектором   Зазуличем С.І. з метою уточнення положень генерального плану села та розроблення проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Керецьківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 08.08.2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 08.08.2016 р. о 14 год. в приміщенні Керецьківської сільської ради.

 
08.07.2016

Дусинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Дусино, вул. Миру №№ 156 «а»/29; 156 «а»/29 «а»;156 «а»/29 «б»; 156 «а»/29 «в», розробленого   архітектором Зазуличем С.І. з метою уточнення положень генерального плану села та оформлення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Дусинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 08.08.2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 09.08.2016 р. об 11.00 год. в приміщенні Дусинської сільської ради.

 
18.06.2016

Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території, розроблених архітектором Зазуличем С.І.:
- в с. Поляна, по   вул. Духновича, б/н - з метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд до земель для комерційного використання, з метою будівництва більярдної.
- в с. Поляна, вул. Гагаріна 10 «а» - з метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Полянської сільської ради. Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до18.07.2016 р.   Громадські слухання детальних   планів   території   відбудуться 19.07.2015 р. о 14 год. в приміщенні Полянської   сільської ради.

 


Плосківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів територій, розроблених архітектором Віровбалом В.Й. з метою оформлення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
-   в   с. Плоске, 234;
-   в с. Яківське, 44.  
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Плосківської сільської ради. Пропозиції до зазначених проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 17.10.2016 р.   Громадські слухання детальних   планів   відбудуться   18.10.2016 р. о 14 год. в приміщенні Плосківської   сільської ради.

Голубинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території, розробленого архітектором   Зазуличем С.І. в с. Голубине, б/н   з метою оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Голубинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 17.10.2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 18.10.2016 р.   об 11.00 год. в приміщенні Голубинської сільської ради.

 


Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території в с. Поляна, розроблених архітектором Зазуличем С.І.:
- по   вул. Духновича, № 152, з   метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих   для ведення особистого селянського господарства, до земель для будівництва індивідуального житлового будинку господарських будівель та споруд;
- по   вул. Духновича, № 65, з   метою оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.  
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Полянської сільської ради. Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 12.12.2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 12.12.2016 р. об 11 год. в приміщенні Полянської сільської ради (с. Поляна, вул. Духновича, 65).

 


Плосківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в   с. Плоске, 208, розробленого архітектором Зазуличем С.І. з метою оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Плосківської сільської ради. Пропозиції до зазначеного проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 07.11.2016 р.   Громадські слухання детального   плану   відбудуться   08.11.2016 р. о 14 год. в приміщенні Плосківської   сільської ради (с.Плоске, 260).

 


Плосківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в   с. Плоске, 208, розробленого архітектором Зазуличем С.І. з метою оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Плосківської сільської ради. Пропозиції до зазначеного проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 07.11.2016 р.   Громадські слухання детального   плану   відбудуться   08.11.2016 р. о 14 год. в приміщенні Плосківської   сільської ради (с.Плоске, 260).

 
02.06.2016

Родниківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Родниківка, 9, розробленого архітектором   Зазуличем С.І. з метою оформлення проекту відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Родниківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 04.07.2016 р.   Громадські слухання детального   плану   території   в   с. Родниківка, 9 відбудуться 05.07.2015 р. о 14 год. в приміщенні Родниківської сільської ради.

 


Дусинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Плав’я, вул. Визволення, б/н, розробленого   архітектором Вошко Т.В. з метою уточнення положень генерального плану села та оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Дусинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 17.10.2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 19.10.2016 р. об 11.00 год. в приміщенні Дусинської сільської ради.

 


Дусинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Дусино, вул. Зоряна, 57, розробленого   ТОВ «Наша спадщина» з метою уточнення положень генерального плану села та оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Дусинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 21.11.2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 22.11.2016 р. об 11.00 год. в приміщенні Дусинської сільської ради (с.Дусино, вул. Миру, 98).

Солочинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території, розробленого   архітектором Зазуличем С.І.   в   с. Солочин, урочище «Буковина», з метою внесення змін в детальний план території, затверджений рішенням Солочинської сільської ради від 28.01.2016 року та оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих   для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Солочинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 21.11. 2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 22.11.2016 р. о 14 год. в приміщенні Солочинської сільської ради (с. Солочин, 213 а).

 


Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території в с. Поляна, розроблених архітектором Зазуличем С.І.:
- урочище «Горбок», з метою зміни цільового використання земельної ділянки із земель наданих, для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва та обслуговування житлового   будинку господарських будівель   та споруд;
- по   вул. Духновича, № 146, з   метою оформлення земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку господарських будівель та споруд;
- по   вул. Духновича, № б/н, з   метою оформлення земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку господарських будівель та споруд;
- по вул. Курортна, № 7 «а»   з   метою внесення зміни до детального плану   території для будівництва кафетерію.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Полянської сільської ради. Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 07.11.2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 08.11.2016 р. об 11 год. в приміщенні Полянської сільської ради (с. Поляна, вул. Духновича, 65).

 
24.05.2016

Плосківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів територій, розроблених архітектором Зазуличем С.І. :
- в   Яківське, ур. Лаз та с. Плоске, №54, з метою оформлення зміни цільового призначення земельних ділянок із земель, наданих для ведення особистого селянського господарства до земель житлової та громадської забудови (для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд);
- в   с. Плоске, ур. «Біля аптеки», з метою оформлення земельної ділянки для   будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Плосківської сільської ради. Пропозиції до зазначених проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 27.06.2016 р.   Громадські слухання детальних   планів   відбудуться 29.06.2016 р. о 14 год. в приміщенні Плосківської   сільської ради.

 

Керецьківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території села Керецьки, розроблених архітектором   Зазуличем С.І.:
- по вул. Головна, 2 - з метою уточнення положень генерального плану села та розроблення проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд;
- по вул. Головна, 49 з метою реконструкції будівлі котельні під магазин та автомайстерню;
- по вул. Головна, 52 «а» - з метою оформлення договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;
- по вул. Замостянська, 193 - з метою оформлення договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості;
- по вул. Молодіжна, 55 - з метою внесення змін в детальний план території, затверджений рішенням 42 (позачергової) сесії 6 скликання від 17.04.2015 року для оформлення договорів оренди земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (будівництва автозаправочної станції).
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Керецьківської сільської ради. Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 23.05.2016 р.   Громадські слухання проектів відбудуться 24.05.2016 р. о 14 год. в приміщенні Керецьківської сільської ради.

 
04.04.2016

Рішення 7 сесії 5 скликання Солочинської сільської ради від 29.03.2016 р. "Про затвердження детального плану території в с. Солочин" (Футбольне поле)

 

Ганьковицька   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в с. Ганьковиця, ур. Підзіброва, розробленого   архітектором Зазуличем С.І.   з метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих   для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Ганьковицької сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 04.05.2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 05.05.2016 р. об 11 год. в приміщенні Ганьковицької сільської ради.

 

Дусинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Росош, вул. Зарічна, б/н, розробленого   архітектором Зазуличем С.І. з метою оформлення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Дусинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 28.03.2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 29.03.2016 р. об 11.00 год. в приміщенні Дусинської сільської ради.

 

Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в урочищі Тихий за межами села Поляна, розробленого архітектором Зазуличем С.І. з метою будівництва пансіонату.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Полянської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 21.03.2016 р.   Громадські слухання детального   плану   території   відбудуться 22.03.2015 р. о 14 год. в приміщенні Полянської   сільської ради.

 

Солочинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території центральної частин с. Солочин   в урочищі Гробищі, розробленого   ПП «Ритм»   в   з метою розміщення зони відпочинку (парку, майданчика для гри у міні-футбол).
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Солочинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 21.03.2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 21.03.2016 р. об 11 год. в приміщенні Солочинської сільської ради.

 

Плосківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів територій, розроблених архітектором Зазуличем С.І. :
- в урочищі Лаз   за межами села Яківське, з метою зміни цільового використання земельних ділянок із земель, наданих   для ведення особистого селянського господарства, до земель   для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення;
- в с. Яківське, 35, з метою   оформлення   земельної ділянки для   будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Плосківської сільської ради. Пропозиції до зазначених проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 21.03.2016 р.   Громадські слухання детальних   планів   відбудуться 22.03.2016 р. об 11 год. в приміщенні Плосківської   сільської ради.

 

Продовження

 


 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2017 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com