Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17.08.2016

Навчально-науковий інститут адміністрування та післядипломної освіти продовжує прийом вступників на навчання за спеціальністю «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»
на місця державного замовлення.

 
17.06.2016

Державний вищий навчальний заклад «Київський національний   економічний університет імені Вадима Гетьмана»   в 2016 році вперше, за новітньої історії України, розпочинає набір на підготовку фахівців освітнього ступеня «Магістр» на Факультеті економіки та управління за новою спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» спеціалізація «Державне управління економікою». Магістерська програма сертифікована за двома напрямками: «Макроекономічний аналіз та консалтинг» або «Управління міським господарством».

 

Тернопільський національний економічний університет здійснює підготовку магістрів в освітній галузі знань   „Державне управління” за спеціальністю „Державна служба” за спеціаліза-ціями: „Адміністративний менеджмент”, „Територіальне управління і місцеве самоврядування”, „Кадровий менеджмент”, „Економіка”, „Бюджет і фінанси”, „Світова і європейська інтеграція” на денній та заочній формах навчання.
Освітні послуги надаються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 року № 789 „Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю „Державна служба” галузі знань „Державне управління” та працевлаштування випускників”.

 
05.08.2015

ДВНЗ „Ужгородський національний університет” на факультеті суспільних наук проводиться набір на навчання за магістерськими програмами зі спеціальностей „Державна служба” (до 10 вересня) та „Електронне урядування” (до 8 серпня), що сприятиме підвищенню кваліфікації державних службовців відповідно до сучасних вимог.

 
Дипломатична академія України при МЗС України оголошує набір слухачів на навчання у 2015/2016 навчал

Навчання проводиться за спеціальністю 8.18010006 „Зовнішня політика” за освітньо-кваліфікаційним рівнем „магістр”. Форма навчання – денна. Термін навчання складає 24 місяці.
Відповідно до пункту 3.1 Правил прийому до Дипломатичної академії України при МЗС України, приймаються громадяни України незалежно від статі, які мають вищу освіту (диплом спеціаліста або магістра), стаж роботи в системі МЗС не менш як один рік (або три роки в інших державних органах) та займаються питаннями зовнішніх зносин України.
Державні службовці, які мають бажання більш докладно ознайомитись з організацією прийому на навчання до Академії, вимогами до рівня вступників, строками і порядком прийому заяв, організацією проведення конкурсу та вступних екзаменів, можуть знайти офіційний текст Правил прийому до Дипломатичної академії України у 2015 році на веб-сайті Академії.
Контактні координати в Дипломатичній академії України: тел. 238-15-45, факс 279-47-05, електронна адреса: rector@mail.da.mfa.gov.ua .

 
10.07.2015

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ прийом студентів на навчання у 2015 р. на програми підготовки бакалаврів та магістрів ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА» СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ» на денну форму навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб

 
Визнано „Кращого державного службовця”

У райдержадміністрації завершився перший тур Всеукраїнського конкурсу „Кращий держаний службовець”.

 

Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"

 

Національна академія державного управління при Президентові України запрошує на навчання

 
15.08.2014

Запитання – відповіді   щодо проведення спецперевірки

Головдержслужба України

 
До Дня державної служби кращі держслужбовці отримали нагороди

У понеділок, 23 червня, з нагоди Дня державного службовця, голова райдержадміністрації Андрій Наливайко привітав колег зі святом, побажав усім держслужбовцям миру, злагоди в родинному колі, наснаги та здоров’я .

 
Визнано „Кращого державного службовця”

У райдержадмiнiстрацiї завершився перший тур Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, в якому взяли участь 23 державних службовці.

 

Щодо залучення спеціалістів до конкурсного відбору на перепідготовку за Програмою заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва у м. Свалява, філії Тернопільського економічного університету.

 
12.03.2014

Нацдержслужба України відзвітувала про стан виконання Державної цільової програми розвитку держслужби

 
29.01.2014

У 2013 році Національним агентством України з питань державної служби надано більше 13 тисяч роз"яснень на звернення громадян

Прес-служба Нацдержслужби України

 
04.12.2013

Реформування системи професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

 
04.12.2013

Професійний розвиток - важлива складова формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

 
Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

            29-31 жовтня 2013 року в м. Києві на базі Академії муніципального управління відбувся ІІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». У даному заході взяло участь 101 державний службовець з центральних та місцевих органів виконавчої влади, з них 49 – в номінації «Кращий керівник» та 52 – у номінації «Кращий спеціаліст».   Конкурсанти представили свої творчі роботи, взяли участь у діловій грі та презентувати виступ за обраною темою.

 
Сьома щорічна регіональна конференція з питань інституційної розбудови

7-8 листопада 2013 року в Національному агентстві України з питань державної служби проходила Сьома щорічна регіональна конференція з питань інституційної розбудови. Конференція відбувалася за підтримки робочої групи «Реформування державного управління» в рамках ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство».

 
11.11.2013

Публічне управління буде забезпечено кваліфікованими та професійними лідерами

За матеріалами прес-служби Нацдержслужби України

 
04.10.2013

Вітаємо команду державних службовців з гідним виступом!

21 вересня 2013 року відбулося урочисте закриття фінальних змагань XV Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.ітаємо команду державних службовців з гідним виступом!

 

В новому навчальному році 1485 слухачів розпочнуть підготовку за спеціальностями галузі знань «Державне управління» у 26 вищих навчальних закладах

 
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ:   ПІДСУМКИ РОБОТИ ТА ЗАВДАННЯ НА МАЙБУТНЄ

18 липня виповнюється два роки з часу утворення Указом Президента України № 769/2011 Національного агентства України з питань державної служби - центрального органу виконавчої влади зi спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію єдиної державної політики у сфері державної служби, здійснює функціональне управління державною службою, бере участь у формуванні державної політики у сфері служби в органах місцевого самоврядування.

 
07.06.2013

СТАРТУВАВ II ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»
Матеріали прес-служби Нацдержслужби України

 
07.06.2013

РОЗПОЧАТО ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ З ДОБОРУ ДО ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ «НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ»
Матеріал прес-служби Нацдержслужби України

 

ДЕРЖАВНА ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ФОРМУЄ НОВІ ЗАСАДИ УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ

Прес-служба Нацдержслужби

 

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України оголошує про прийом до Інституту.
Додаткову інформацію можна отримати в Приймальній комісії за тел. (032)2248112 або e-mail: lridy_prujom@ukr.net, а також на веб-сайті www.lvivacademy.com.

 

ЗАВДАННЯ, ВИЗНАЧЕНІ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ПЛАНІ ДІЙ НА 2013 РІК, –ВИКОНУЮТЬСЯ
                                                                    Прес-служба Нацдержслужби України

 
26.03.2013

Оголошення про проведення конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році

 

Підсумки виконання у 2012 році завдань першого етапу (2012-2013 роки) реалізації Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки
Прес-служба Нацдержслужби України

 

Підсумки проведення у 2012 році професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування
Прес-служба Нацдержслужби України

 

ЗА 2012 РІК ДО НАЦДЕРЖСЛУЖБИ УКРАЇНИ НАДІЙШЛО МАЙЖЕ 16 ТИСЯЧ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН
Прес-служба Нацдержслужби України

 

ОНОВЛЕННЯ ГАЛУЗЕВОГО СТАНДАРТУ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА» ГАЛУЗІ ЗНАНЬ «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ»   - НАГАЛЬНА ПОТРЕБА СЬОГОДЕННЯ
Прес-служба Нацдержслужби України

 

ВІДТЕРМІНОВАНО НА РІК НАБУТТЯ ЧИННОСТІ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ»
Прес-служба Нацдержслужби України

 

Відбулося чергове засідання колегії Нацдержслужби України
Матеріал прес-служби Нацдержслужби України

 
Шоста регіональна конференція з питань інстутиційної розбудови

8-9 листопада у Національному агентстві України з питань державної служби пройшла Шоста щорічна регіональна конференція з питань інстутиційної розбудови.

 

Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів
Матеріал прес-служби Нацдержслужби України

 

Розвиток фізичної культури та спорту – гарантія досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців

 

Визначено стратегічні орієнтири розвитку системи професійного навчання персоналу органів державної влади та органів місцевого самоврядування
Прес-служба Нацдержслужби України

 

РОЗРОБЛЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДО 2016 РОКУ
Прес-служба Нацдержслужби України

 

Національне агентство України з питань державної служби - результати діяльності у 2011–2012 роках.
Матеріали прес-служби Нацдержслужби України

 

НА ШЛЯХУ СТВОРЕННЯ ЦІЛІСНОЇ СИСТЕМИ
РОБОТИ З КАДРАМИ

Матеріали прес-служби Нацдержслужби України

 

Завдання, визначені Президентом України та Кабінетом Міністрів України щодо модернізації та розвитку державної служби, буде виконано – В’ячеслав Толкованов
18 липня 2012 року минає рік діяльності Національного агентства України з питань державної служби, утвореного для забезпечення виконання нових комплексних завдання щодо реформування державної служби, визначених Президентом та Урядом України.
Матеріали прес-служби Нацдержслужби України

 

ЛИШЕ ОДИН З ДЕСЯТИ УЧАСНИКІВ БУДЕ ЗАРАХОВАНИЙ ДО ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ «НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ»
Матеріал прес-служби Нацдержслужби України

 

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДБІР КАДРІВ ЯК ВАЖЛИВИЙ   ЕЛЕМЕНТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ
Матеріали прес-служби Нацдержслужби України

 

НА ШЛЯХУ НОРМАТИВНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ
ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ» (НОВА РЕДАКЦІЯ)


 

Відповідно до ч.3 статті 13 Закону України «Про державну службу» - декларація про   майновий стан і доходи (податкова декларація) державним службовцем подається щорічно органу державної податкової служби за своєю податковою адресою.

 

МАГІСТРАТУРИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ –ВАЖЛИВА СКЛАДОВА СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
ДОСВІД ДІЯЛЬНОСТІ КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ «РЕФОРМА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ В УКРАЇНІ

 
02.06.2011

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу          
Оголошує набір слухачів на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів з напряму „Державне управління” за спеціальністю „Державна служба”.

 

З 20 травня по 15 липня 2010 року проводиться прийом документів для вступу в магістратуру Одеської національної юридичної академії для підготовки магістрів за спеціальністю „Державна служба” із спеціалізацій „Правове забезпечення” денної та заочної форми навчання та „Економічна безпека” денної форми навчання.

 

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України в поточному році здійснює набір слухачів на денну та заочну форми навчання, на 2010-2011 навчальний рік,

 
15.02.2010

Комплексна програма підвищення кваліфікації державних службовців в рамках Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2009 році.

 

З метою визначення політико-правових інструментів законодавчої бази державного управління у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, внесення пропозицій щодо практичного застосування гілками публічної влади нормативно-правових важелів на шляху адаптації державного управління України до стандартів Європейського Союзу Головне управління державної служби України за підтримки Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради 24-25 вересня
2009 року на базі Одеської національної юридичної академії проводить   щорічні Всеукраїнські громадські слухання з питань політико-правового забезпечення державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

 

Оголошення для вступників до Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

 

ПОЛОЖЕННЯ
про прийом слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України

 

Дипломатична академія України при Міністерстві закордонних справ України оголошує прийом державних службовців органів державної влади на навчання на 2009/2010 навчальний рік

 

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок прийому осіб на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів за спеціальністю "Державна служба" в освітній галузі "Державне управління" та працевлаштування випускників

 

Перелік вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю “Державна служба”

 

Перелік спеціальностей "Державне управління"

 

Оголошення для випускників Національної академії
державного управління при Президентові України
та її регіональних інститутів

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МАГІСТРІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

 
ВЕБ-ресурси

 

 


 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com