Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ЗАПРОВАДИВ НОВИЙ СЕРВІС –
«ПРИЗНАЧ ПЕНСІЮ В «ОДИН ДОТИК»

З липня цього року Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії через вебпортал електронних послуг Фонду – в «один дотик». Це є першим етапом впровадження системи «Е-пенсія».
Для того, щоб призначити пенсію через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, особі необхідно:
– авторизуватись в особистому кабінеті на вебпорталі https://portal.pfu.gov.ua за допомогою електронного цифрового підпису;
– у розділі особистого кабінету «Заява на призначення пенсії» завантажити весь пакет необхідних для призначення пенсії документів у сканованому вигляді;
– підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до підсистеми «Звернення»;
– додавати документи (у разі потреби) можна протягом трьох місяців.
Користувачі вебпорталу отримуватимуть повідомлення про прийняття документів, хід їх опрацювання і про призначену пенсію на вебпортал в особистий кабінет, а також смс-повідомленням.
Новий сервіс призначення пенсії в «один дотик» – складова цілої системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі («Е-ПЕНСІЯ»), що реалізується Пенсійним фондом України. Ця система включає заходи з переведення в електронну форму надання послуг та організацію обміну даними з державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг.
Наступний етап впровадження системи «Е-пенсія» – створення мобільного додатку, що дозволить отримувати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг Фонду з мобільних пристроїв (смартфона, планшета).
Новий сервіс дозволяє особі призначити пенсію, не виходячи з дому, відвідавши   сервісний центр Пенсійного фонду тільки для проведення ідентифікації особи.

Упровадження системи «Е-пенсія» підвищує якість надання пенсійних послуг, значно спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, зменшує витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії тощо.

Довідково: зареєструвавшись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, пенсіонер, застрахована особа та страхувальник можуть отримати низку сервісів. Зокрема:
– налаштування послуги безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи);
– отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR-кодом (про розмір сплачених внесків (форма ОК-5), витяг із реєстру застрахованих осіб, довідка про розмір пенсії);
– отримання застрахованими особами через особистий кабінет інформації про страховий стаж та щомісячні відрахування єдиного соціального внеску роботодавцем;
– через кабінет страхувальника можна отримати інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу, а також електронні «Довідки про трудовий та страховий стаж» працівників для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності.

Свалявський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
управління обслуговування громадян
головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області

 

До відома ветеранів війни та прирівняних до них осіб!

Мукачівським об‘єднаним управлінням Пенсійного фонду України Закарпатської області завершено роботу щодо формування та передачі органам соціального захисту списків осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» для подальшої виплати одноразової допомоги до 5 травня, яка передбачена зазначеними законами. Так, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 р. № 223 розміри такої одноразової допомоги в залежності від статусу становлять:
• інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
- I групи — 3 500 гривень;
- II групи — 3 100 гривень;
- III групи — 2 700 гривень;
• учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків — 1 200 гривень;
• особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною— 3 500 гривень;
• членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге — 600 гривень;
• учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 500 гривень.

Мукачівське об‘єднане управління
Пенсійного фонду України                                                                         Закарпатської області

 

Структура Пенсійного фонду України в Закарпатській області - змінюється!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
030615 ПФ до уваги.JPG

 
ЗМІНИ В ПЕНСІЙНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ

02.03.2015 ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ ПРИЙНЯТО ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Зазначений Закон передбачає зміну законодавчих норм, що регулюють питання пенсійного забезпечення за трьома основними блоками.

 
22.01.2015

Законодавчі зміни у пенсійній системі з 1 січня 2015 року

Управління Пенсійного фонду України в Свалявському районі

 
21.01.2015

До уваги пенсіонерів, розмір пенсії яких перевищує 3654 грн.   (про податок на пенсію)

Управління Пенсійного фонду України в Свалявському районі

 
24.12.2014

Засоби захисту прав громадян   в управлінні   Пенсійного фонду в Свалявському районі.

Завідувач юридичним сектором управління Пенсійного фонду України в Свалявському   районі     Л.М.Мацалик

 
22.08.2014

Порядок призначення пенсій особам, демобілізованим з військової служби під час мобілізації,на особливий період

УПФУ в Свалявському районі

 
22.08.2014

ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ ПЕНСІОНЕРІВ !

Органами Пенсійного фонду проводиться   робота щодо опрацювання документів, необхідних для призначення пенсії, до настання пенсійного віку.

 
31.07.2014

АНАЛІТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ про виконання вимог Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" управлінням Пенсійного фонду України в Свалявському районі за І півріччя 2014 р

 
11.06.2014

Порядок призначення державної соціальної допомоги інвалідам 1 групи

Управління Пенсійного фонду України в Свалявському районі

 

Призначення пенсії за віком матері п"ятьох і більше дітей та   дитини-інваліда

Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Свалявському районі Н.Ю. Ковбинь

 
23.05.2014

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ В СВАЛЯВСЬКОМУ РАЙОНІ ПОВІДОМЛЯЄ:

Управлінням проводиться робота по наповненню бюджету Фонду, забезпечується своєчасне фінансування виплати пенсій, здійснюється контроль за використанням коштів, дотриманням норм пенсійного законодавства.

 
07.05.2014

Чергові зміни у пенсійному забезпеченні військових пенсіонерів

Управління Пенсійного фонду України в Свалявському районі

 
07.05.2014

Зміни   у пенсійному забезпеченні

Управління Пенсійного фонду України в Свалявському районі

 
07.05.2014

Управління Пенсійного фонду в Свалявському районі повідомляє, що   при головному управлінні Пенсійного фонду в Закарпатській області діє комісія   з питань розгляду скарг громадян на рішення органів Пенсійного фонду Закарпатської області   щодо пенсійного забезпечення

 
17.04.2014

Як заповнити звітність, якщо працівника призвали на військові збори?

Управління Пенсійного фонду у Свалявському районі

 
ОГОЛОШЕННЯ

Про розрахункові рахунки для надходження збору на обов"язкове   державне пенсійне страхування з операцій з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі.

Управління Пенсійного фонду України в Свалявському районі

 
З 1 квітня 2014 року в законодавстві нововведення….

У зв"язку із прийнятям Закону України від 27 березня 2014 року № 1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні»,   внесено зміни та доповнення до деяких законодавчих актів, які визначають та регулюють питання пенсійного забезпечення.

Управління Пенсійного фонду у Свалявському районі

 
08.04.2014

Звернення сторін соціального діалогу на національному рівні щодо необхідності підвищення ефективності колективно-договірного регулювання трудових відносин

Прийнято на засіданні Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради

 

Повідомляє управління Пенсійного фонду України в Свалявському районі Закарпатській області, що з 1 грудня пенсії в черговий раз зростуть у зв"язку із збільшенням прожиткового мінімуму

 
12.09.2013

Ризики нелегального працевлаштування та переваги легальної зайнятості
Управління ПФУ в Свалявському районі.

 
УВАГА! НОВОВВЕДЕННЯ!

Для спрощення спілкування громадян з Пенсійним фондом України, максимального наближення послуг Фонду до людей, з 01.10.2012 року запрацював веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, користувачем якого може стати будь-яка попередньо зареєстрована особа.

 

Сьогодні останній день для ПП-спрощенців для сплати єдиного внеску за 9місяців 2012року!

Управління Пенсійного фонду України в Свалявському районі   звертає Вашу увагу що з 13 жовтня 2012року   вступив в дію Закон України “Про внесення змін до статей 9 і 25 ЗУ “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування””, згідно   якого   змінено   строки сплати   єдиного   соціального   внеску, а саме:

 

ЯК   ОТРИМАТИ   ЛІКАРНЯНІ ПРИВАТНОМУ   ПІДПРИЄМЦЮ?

Єдиний внесок для фізичних осіб-підприємців, в тому числі спрощенців, встановлено в розмірі 34,7 відсотка   від суми, яку такі платники визначають самостійно, але не більше за максимальну величину бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування”.

 
Інформації для підприємців

ЄДИНИЙ   ВНЕСОК   ДЛЯ фізичних осіб-підприємців:
ОСОБЛИВОСТІ СПЛАТИ у 2012

 

Розмір мінімальної заробітної плати

 

Максимальний розмір заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок

 
Увага!

Управління Пенсійного фонду України в Свалявському районі нагадує   фізичним особам-суб’єктам підприємницької діяльності, в тому числі і які вибрали спрощену систему оподаткування, що термін подання річної звітності про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску   на загальнообов’язкове державне соціальне страхування   до 1 квітня 2012 року за 2011 звітний рік!

 

Форми звітності для підприємців.

 

Форми звітності для підприємців. Продовження

 
Інформації для пенсіонерів

Підвищення рівня пенсійних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

Соціальний захист інвалідів війни, членів сімей ветеранів війни та дітей війни у 2012 році

 

Розмір мінімальної та максимальної пенсії за віком у 2011-2012 роках

 

Розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць

 

Єдиний внесок для фізичних осіб – підприємців: особливості сплати та подачі звітності
Управління Пенсійного фонду України в Свалявському районі нагадує   фізичним особам-суб’єктам підприємницької діяльності, в тому числі і які вибрали спрощену систему оподаткування, що термін подання річної звітності про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску   на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до 1 квітня 2012 року за 2011 звітний рік!

 

 

Увага! З 1 жовтня 2011 року набирає чинності Закон України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи"

 

 

Звітність до Пенсійного фонду через інтернет

 

Одержуємо пенсію в банках

 

Пенсійний фонд попереджає:
Про пенсію дбай змолоду!

 

Призначення пенсії: як правильно подати документи?

 

Як правильно вибрати найкращі 5 років для призначення пенсії.

 

До відома громадян, які працюють за межами України:

 

Запрошуємо отримати страхові свідоцтва

 

Пенсійна реформа

 

Що передбачає пенсійна реформа в Україні

 

Пенсійна реформа (презентація)

 

Заробітна плата працівникам не має бути нижче за законодавчо встановлений розмір!

 

Питання реалізації захисту прав людини з питань, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України

 

На 18 січня Пенсійний фонд України провадить виплату пенсій усім категоріям пенсіонерів.

Профінансовано виплату пенсій за січень, згідно календарних   графіків   виплати   пенсій у сумі – 9 612 тис.грн., що становить 78,8 % місячної потреби на пенсійне забезпечення громадян району.

 

Актуально : Єдиний соціальний внесок з 2011 року

 

Пенсіонери отримають лист-роз”яснення
      Звертаємося до Вас у зв”язку із прийняттям урядом країни про підвищення соціальних гарантій для сімей щодо сплати житлово-комунальних   послуг. Із серпня 2010 року житлові субсидії для громадян стають доступнішими.

 

Інформація про стан надходження страхових внесків на 01.08.2010 року.

 

До уваги приватних підприємців!  

Про сплату страхових внесків фізичними особами – суб’єктами спрощеної системи оподаткування

 


 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com