Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 2010

 
27.06.2010

Свалява: мале містечко, але комфортне
Свалява очолила рейтинг «k:» неморських курортів України завдяки гарній інфраструктурі і невисоким цінам на житло.

 
22.06.2010

Вшанування пам”яті жертв війни в Україні

    У відповідності до прийнятого головою державної адміністрації розпорядження „Про відзначення в районі Дня скорботи   і вшанування пам’яті   жертв війни в Україні” у вівторок, 22 червня, в населених пунктах району проведено покладання квітів до пам’ятників полеглим воїнам - визволителям. Квіти до обеліска полеглих у м.Сваляві покладено головою райдержадміністрації Георгієм Уліганинцем.  

Головний спеціаліст з питань внутрішньої
політики апарату райдержадміністрації  
А.І.Вайдич

 
08.06.2010

Призначено заступника голови райдержадміністрації

      У відповідності до прийнятого головою державної адміністрації розпорядження   Георгій Уліганинець у вівторок, 8 червня, представив свого заступника Михайла Йосиповича Таліяна керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.
      Довідково: Михайло Таліян народився 23 серпня 1961 року в с.Косино Мукачівського району. У 1997 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю „Планування сільського господарства”.
Працював економістом та старшим економістом Агропромислового об”єднання   в м.Сваляві, був головним бухгалтером санаторію „Поляна”, головним бухгалтером малого приватного підприємства „Орбіта”, директором малої приватної багатопрофільної фірми „Ірен”. З 1995 року працював начальником відділу зовнішньо-економічних зв’язків малої приватної багатопрофільної фірми „Петафорст”, а 1996 року і до часу призначення   заступником голови райдержадміністрації – директор цього підприємства.

Головний спеціаліст з питань внутрішньої
політики апарату райдержадміністрації                        
А.І.Вайдич

 
01.06.2010

Створено районну раду з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

 
28.05.2010

Останній шкільний дзвоник

27 - 28 травня пролунав для 323 одинадцятикласників Свалявщини.

 
21.05.2010

Найкраща любов – Матері

У четвер, 20 травня, в Будинку культури, з ініціативи голови районної громадської організації   «Союз українок»   Аліци Федорівни Янцо, відбулися урочистості з відзначення Дня матері. Адже найкраща любов – це любов матері. Тому цього місяця відзначаємо День матері, щоб в особливіший спосіб віддати їй честь і шану. Тій величавій   і мудрій матері – трудівниці, яка до всього діла здатна, до всякої роботи охоча.
Найдорожчих нам людей – 20 берегинь роду та сімейного щастя вітали та вручали їм Грамоти і грошові премії в.о. заступника голови державної адміністрації Микола Ляхович та заступник міського голови Іван Івановчик. З святковим концертом з нагоди відзначення дня матері виступили учні Свалявської дитячої школи мистецтв.
Щастя, здоров’я, любові, благополуччя всім вам, дорогі матері.Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації.            
А.І.Вайдич    

 
16.05.2010

На українсько-словацькому кордоні – День добросусідства

 
12.05.2010

Про скликання позачергової тридцять другої сесії районної ради

 
11.05.2010

65-а річниця Перемоги у Великій Вітчизняні війні  
1941-1945 років – свято радості та скорботи,пам’яті й безсмертя.

 
05.05.2010

Художня фотографія на Свалявщині

  У неділю, 2 травня, в залі перегляду телепередач санаторію „Квітка Полонини”, відбулася презентація робіт спілки фотохудожників Закарпаття. На суд глядачів члени спілки виставили понад 30 фотокартин. Роботи вражають своєю індивідуальністю, самобутністю, підходом у висвітленні тем, майстерністю виконання.
Заслуговують на увагу сюжети „Симфонія лісу”, „З верха на верх”, „Хатинки-писанки”, „Під Бескид-горою” фоторобіт Миколи Поцко, власника фото салону „Сюзанна” у Сваляві. За твердженням голови спілки фотохудожників Закарпаття Володимира Ньорба, фотомайстри області мають найтісніші зв’язки з колегами з Італії, Швеції, Канади.
У відкритті виставки взяли участь і виступили в.о. заступника голови райдержадміністрації Микола Ляхович, місцевий літератор Іван Фотул, заступник головного лікаря санаторію з культмасової роботи Марина Поляк.Головний спеціаліст з питань внутрішньої
політики апарату райдержадміністрації     А.І.Вайдич    

 
26.04.2010

Всеукраїнський суботник

Вийшли на суботник організовано

 
26.04.2010

26 квітня – день Чорнобильської трагедії

          У відповідності до прийнятого головою державної адміністрації розпорядження від 16.04.10 № 137   „Про заходи пов’язані із відзначенням 24-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи” 23 квітня в районному Будинку культури проведено зустріч представників владних структур з громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з метою виявлення найгостріших проблем та їх розв’язання.
        Голова   громадської організації „Союз Чорнобиль України” Михайло Сарканич, інші виступаючі, під час зустрічі наголошували на поліпшенні соціального захисту осіб – ліквідаторів аварії, особливо пільгових категорій, взаємодопомозі у різних справах. У зустрічі взяв участь та виступив в.о. заступника голови державної адміністрації Микола Ляхович.
        Для належного проведення в районі заходів, пов’язаних   із відзначенням річниці Чорнобильської трагедії, районній добровільній незалежній організації „Союз Чорнобиль України” з районного бюджету виділено 400 грн.

Головний спеціаліст з питань внутрішньої
політики апарату райдержадміністрації   А.І.Вайдич

 
21.04.2010

Олександр Ледида представив нового керівника райдержадміністрації.

  У середу, 21 квітня, голова облдержадміністрації Олександр Ледида представив нового керівника райдержадміністрації Георгія Уліганинця.
     

 
17.04.2010

Президент України відповідним розпорядженням призначив Георгія Уліганинця головою Свалявської районної державної адміністрації.

 
15.04.2010

Про впорядкування джерела мінеральної води


У вівторок, 13 квітня, з ініціативи голови райдержадміністрації Ігора Федиковича проведено, з виїздом на місце, робочу нараду щодо впорядкування території та реконструкції джерела мінеральної води «Пасіцький квас».
У нараді взяли участь Сусківський сільський голова Іван Лофинець, начальник Свалявської філії «Райавтодор»   Іван Іваночко, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації   Любов Мигович, головний лісничий державного підприємства «Свалявський ЛГ» Іван Гартавел.
Крім того І.Федикович наголосив на необхідності приведення до пристойного вигляду всіх таких місць, які слугують місцем відпочинку подорожуючих і жителів Свалявщини, зовнішній вигляд яких складає враження про район. Тим більше, що в районі проходить місячник благоустрою. Домовлено, що вказаний об’єкт, буде впорядкований до свята Перемоги у Великій   Вітчизняній війні 1941-1945 років.    

Головний спеціаліст з питань внутрішньої
політики   апарату райдержадміністрації       А.І.Вайдич

 
13.04.2010

9 квітня, в п’ятницю, в рамках акції „Посади дерево”, в урочищі Права, за межами міста Свалява відбулася посадка молодого лісу.

 
12.04.2010

60-річчя самодіяльного народного духового оркестру „Гелікон” та 70-річчя його маестро – заслуженого працівника культури України Михайла Михайловича Коцана

 
08.04.2010

Ігор Федикович: "Досі взаємодія РДА та райради була не бездоганною."

 
09.04.2010

Свалявську міліцію очолив Олександр Гебеш

          8 квітня начальник ГУМВС України в Закарпатській області Віктор Павлович Русин представив особовому складу Свалявської міліції нового керівника. Ним став підполковник міліції Олександр Іванович Гебеш.
          У представленні взяв участь голова райдержадміністрації Ігор Федикович, який привітав нового керівника районної міліції   та побажав йому ефективної роботи у протидії злочинності.


Головний спеціаліст з питань внутрішньої
політики   апарату райдержадміністрації               А.І.Вайдич

 

Попередня

 

Наступна

 


 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com